Zupełnie inne Święta

Cześć!

Te święta będą zupełnie inne.

Świat, pędzący do przodu, zmagający się ze skutkami pandemii zatrzymał się i nie wiadomo kiedy ponownie ruszy z miejsca.

Wirus zburzył dotychczasowy porządek dnia. Przestawił Twoje życie na inne tory. Praca, nauka, domowe finanse, spotkania z przyjaciółmi – wszystkie te elementy codziennej układanki posypały się lub zostały poważnie naruszone.

Możesz odczuwać narastającą frustrację, lęk i niepewność wynikający z czekającej nas wszystkich, post-pandemicznej wielkiej niewiadomej…

Izolacja, konieczność pozostawania w domu z najbliższą rodziną może być też momentem refleksji. Chwilą na odkładane rozmowy. Okazją do bycia z najbliższymi tu i teraz.

Życzę Twojej rodzinie Nadziei na bezpieczną żeglugę pomiędzy zagrożeniami, które przyniosła nam rzeczywistość, Wiary w to, że pokonacie każde wyzwanie i Miłości, która pozwoli Wam przetrwać każdy kryzys.

Serdeczności,

Artur

2 thoughts on “Zupełnie inne Święta”

  1. Arturze uwielbiam Ci za twoje wartościowe, zajebiście wielkie serce !!!!
    Czekam na nasz wspólny obiad z butelką wina przy bulwarze po epidemii

    1. Hej Artur! Czuję się szczerze poruszony… Dzięki! O tym co Ci zawdzięczam opowiem podczas naszego wspólnego żeglowania (z obiadem i butelką wina – of course 🙂 ) Już nie mogę się doczekać! Serdeczności dla Rodziny!

Dodaj komentarz