List referencyjny od sygnatariuszy Małej Rodzinnej Konstytucji

Cześć!

Od Świąt Bożego Narodzenia upłynęło już kilka miesięcy. Zbliża się kolejna okazja do rodzinnych spotkań. Jak będzie wyglądać Wielkanoc w tym roku? Trudno przewidzieć. Jednak czy spotkamy się w szerokim, rodzinnym gronie, czy spędzimy je rozproszeni po Polsce albo nawet świecie – będziemy szczególnie dobrze wspominać pewien list – prezent świąteczny który sprawiły nam nasze Dzieci – najmłodsi sygnatariusze naszej Małej Rodzinnej Konstytucji. Czy potrzebujemy lepszych referencji dla naszego projektu? 🙂  Poniżej zamieszczam treść listu i zachęcam Ciebie i Twoich bliskich do dołączenia do grona Rodzin szczególnie dbających o relacje z najbliższymi. Więcej o idei, która pomogła nam stworzyć trwałą, szczęśliwą, czasem kłótliwą i irytującą, jednak zawsze wspierającą się Rodzinę – przeczytasz tutaj:  Mała Rodzinna Konstytucja.

Oto list referencyjny od naszych Dzieci:

„Kochani Rodzice,

Miałyśmy pomysł zrobienia rodzinnego albumu, aby uchwycić i zatrzymać wszystkie te piękne chwile, które nas łączą w obliczu coraz bardziej rozbieganej i dorosłej rodzinki… Niestety zabrakło nam funduszy na album więc będzie etapowo, na następne Święta, haha 😀 Na tegoroczne powybierałyśmy najcenniejsze według nas momenty.

Pamiętajcie, że MEGA Was Kochamy i bardzo dużo znaczy dla nas DOM, który dla nas budujecie ♥ Naprawdę jesteście mistrzami w byciu rodzicami, a tymi zdjęciami chcemy to docenić, zapamiętać i kiedyś przekazać tą czułość i bezpieczeństwo naszym dzieciom i rodzinom ♥

(Najlepsze wspomnienia – Inside this box…)

Wasze Dzieci ♥

Maja 🙂   Madzia    Daria

 

 

Dodaj komentarz