Artykuł 11. Poprawki do konstytucji

O poprawkach do „Małej Rodzinnej Konstytucji”

Wszyscy członkowie naszej Rodziny mają prawo wyrażać swoje uwagi 
dotyczące artykułów i przestrzegania Małej Rodzinnej Konstytucji oraz proponować poprawki do niej.

Ostatni – 11 artykuł „Małej Rodzinnej Konstytucji” napisałem z myślą o tym, że dokument ten powinien „rosnąć” wraz z dziećmi i dojrzewać wraz ze zdobywanym przez nas – dorosłych – doświadczeniem. Nie wszystkie aspekty rodzinnego funkcjonowania zostały w podpisanym przez nas dokumencie omówione. Mam jednak nadzieję i głębokie przekonanie, że może stanowić istotną pomoc w rozwoju harmonijnych, ciepłych, wspierających relacji pomiędzy członkami Twojej i mojej rodziny!

Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi, pomysły – podziel się nimi! Komentuj! Udostępniaj! Pomóż dotrzeć z tym pomysłem do jak najszerszego grona odbiorców. Wierzę, że „Mała Rodzinna Konstytucja” może wnieść istotny wkład w Wasze rodzinne życie. Dziękuję za Twój czas poświęcony na śledzenie tego projektu, życzę pozytywności! 

Serdeczności!

Artur

 

 

2 thoughts on “Artykuł 11. Poprawki do konstytucji”

  1. Podzielę się swoim własnym spostrzeżeniem o jednocześnie bardzo Ci podziękuję – w swoim małżeństwie zawsze starałem się budować „nasz własny słownik”. Życie nauczyło mnie, że właściwe rozumienie sensu danego słowa jest kluczem do udanej komunikacji. Dzięki Twojemu projektowi MRK
    Widzę, że pomysł ten nie tylko nie był nienormalny (jak nawet niektórzy moim bliscy twierdzili) ale był kluczem do naszego szczęśliwego pożycia rodzinnego🥹
    Dziękuję za cenne artykuły i wdrażam ideę w życie!

    1. „Nasz Własny Słownik” to piękna idea. Cokolwiek sądzą inni, nawet Ci którzy nam dobrze życzą – mamy prawo do tworzenia własnych, niepowtarzalnych, intymnych kodów komunikacji z najbliższymi. Cieszę się, że poruszyłem Twoją wyobraźnię i trąciłem czułą strunę… Bardzo liczę na to, że podzielisz się kiedyś Słowami z Waszego Słownika. Serdeczności i do kolejnego przeczytania!

Dodaj komentarz